Jest 47 produktów.

Pokazano 1-12 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Doskonałym sposobem na doświetlenie poddasza są okna dachowe. Ich zastosowanie umożliwia wietrzenie poddasza, a także pozwala  na dostęp naturalnego światła do pomieszczeń. Bez problemu możemy obserwować przez nie okolicę. Bardzo duże zainteresowanie oknami dachowymi sprawia, że producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to innowacyjnych rozwiązań po to, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Nasza oferta okien dachowych

W naszej ofercie okien dachowych znajdą Państwo okna wiodących na rynku producentów okien Fakro oraz Velux. Rozbudowany asortyment  pozwala na dopasowanie okna do Państwa potrzeb.

Wszystkie okna, które są w naszej ofercie, wyróżniają się trwałością, wygodą użytkowania oraz wysoką jakością wykonania.  Znajdą tu Państwo wiele różnych typów okien dachowych, które świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Posiadamy zarówno okna drewniane, których trwałość zwiększona jest za pomocą poliuretanu, jak również stale popularne okna plastikowe.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, okna dachowe w naszej ofercie są energooszczędne. Posiadamy także produkty o  podwyższonej odporności na wilgoć czy też okna o podwyższonej osi obrotu, które znacznie ułatwiają ich czyszczenie.

Wysoka jakość w konkurencyjnych cenach

Długoletnia współpraca z firmami Velux oraz Fakro pozwoliła nam na przygotowanie dla naszych klientów oferty zawierającej konkurencyjne ceny. Otrzymują więc Państwo okna dachowe w bardzo przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem okien dachowych.