Okna dachowe uchylno-obrotowe

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór okien dachowych uchylno-obrotowych. W tym typie okien producenci zastosowali innowacyjny system, który umożliwia otwieranie skrzydła na dwa sposoby. Nowoczesne rozwiązania oraz sprawnie działający system gwarantują wysoką całkowitą stabilność skrzydła podczas jego otwierania.

Dwa sposoby otwierania okna sprawiają, że ich użytkowanie jest bardzo wygodne, a dzięki przemyślanym rozwiązaniom użytkowanie jest intuicyjne oraz łatwe. Funkcja uchylnego otwierania okna umożliwia korzystanie z przestrzeni dookoła okna. Podniesione skrzydło da Państwu możliwość podejścia do krawędzi okna i wygodne spoglądanie na zewnątrz. Kąt uchylenia skrzydła wynosi do 35st. Natomiast funkcja obrotowego otwierania znacznie ułatwi Państwu mycie i konserwację okien. Kąt osi W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór okien dachowych uchylno-obrotowych. W tym typie okien producenci zastosowali innowacyjny system, który umożliwia otwieranie skrzydła na dwa sposoby. Nowoczesne rozwiązania oraz sprawnie działający system gwarantują wysoką stabilność skrzydła podczas jego otwierania.

Sposoby otwierania okna oraz przemyślane rozwiązania sprawiają, że ich użytkowanie jest bardzo wygodne i intuicyjne. Funkcja uchylnego otwierania umożliwia korzystanie z przestrzeni dookoła okna. Podniesione skrzydło da Państwu możliwość podejścia do krawędzi okna i wygodne spoglądanie na zewnątrz. Kąt uchylenia skrzydła wynosi do 35*C. Natomiast funkcja obrotowego otwierania znacznie ułatwi Państwu mycie i konserwację okien. Kąt osi obrotu skrzydła wynosi do 180*C.
Zmiana systemu otwierania odbywa się za pomocą przycisku preSelect. Jest on umieszczony w połowie wysokości futryny, a  dostęp do niego jest możliwy po otwarciu ościeżnicy.

Dodatkowym atutem okien dachowych uchylno-obrotowych dostępnych w naszej ofercie jest zamontowanie klamki otwierającej  w dolnej części okna, co znacznie ułatwi Państwu jego otwieranie i zamykanie. Klamka również posiada dwa stopnie mikrouchylenia.

Nasza firma już od wielu lat współpracuje z najlepszymi producentami okien dachowych Velux i Fakro, dlatego znajdą Państwo w naszym sklepie okna uchylno-obrotowe tych firm w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dodatkowym atutem okien dachowych uchylno-obrotowych, dostępnych w naszej ofercie jest zamieszczenie klamki otwierającej  w dolnej części okna, co znacznie ułatwi Państwu jego otwieranie i zamykanie. Klamka również posiada dwa stopnie mikrouchylenia.

Nasza firma już od wielu lat współpracuje z najlepszymi producentami okien dachowych Velux i Fakro. Dlatego Też znajdą Państwo w naszym sklepie okna uchylno-obrotowe tych firm w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Do montażu okien w połaci dachu zazwyczaj potrzebny jest odpowiedni kołnierz.